Ярмарок вибіркових дисциплін

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування провели презентацію вибіркових дисциплін для здобувачів вищої освіти всіх освітніх рівнів здобуття освіти за освітніми програмами «Облік і оподаткування», які можуть викладатися на кафедрі в осінньому семестрі 2023-2024 н.р. Це дисципліни «Облік у державному секторі», «Облік у зарубіжних країнах», «Облікова політика», «Публічні закупівлі», «Облік ЗЕД».
Викладачі презентували мету і завдання зазначених дисциплін; їхнє значення для здобуття відповідної кваліфікації молодшого бакалавра, бакалавра та магістра з обліку і оподаткування; вимоги до вивчення; можливості здобуття знань у неформальній освіті та наукові напрями роботи у межах запропонованих дисциплін. Здобувачі вищої освіти отримали посилання на сторінки у СДН Moodle та силабуси презентованих дисциплін.
Науково-педагогічні працівники мають час на оновлення та удосконалення змісту запропонованих до вибору освітніх компонент, а вибір, звісно, – за студентами!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget