З 25 по 28 червня 2024 року на інженерно-енергетичному факультеті відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» денної форми навчання.
У складі екзаменаційної комісії були:
- голова комісії В’ячеслав Прус, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електротехніки Кременчуцького національного університету імені М. Остоградського;
- заступник голови Андрій Ставинський, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки;
- член комісії Катерина Куценко, стейкхолдер, заступник директора з економічних питань ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;
- Дмитро Кошкін, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки;
- Олексій Садовий, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Бакалаври представили результати своєї роботи, дали вичерпні відповіді на запитання членів комісії. Представлені презентації, їх активне обговорення, а також якісне оформлення засвідчили актуальність обраних тем та високий рівень роботи студентів та їхніх наукових керівників, що відзначив голова комісії В’ячеслав Прус.
Захист відбувся у теплій і дружній атмосфері. Бажаємо нашим випускникам успіхів, професійного зростання, здійснення мрій та мирного неба над головою!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjIYEBe-1MxJ_-Rdb9zOQcGotYinE2T5618RX2VcjdvQwmi5BKdm7Mv4Aw2eBLtclVkyKE7UKdoQM_9SzlJHJ2vTJHOBSCeCwEN0xCNqMk_eTj1KgRTcmUmE5XemIGozU5bbEhLbfCmsXdoJlfzba-keNn_KEZcq73LEA734nwkwaU3S3r7ugqlshRueKo/s320/1720428855976.jpg)