Вітаємо наших здобувачів з успішним проходженням практичного курсу!

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування та здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» завжди з професійним інтересом беруть участь у практичних заходах від  Nexia DK. Auditors & Consultants, яка є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. До речі, Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 12-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022. Мережа Nexia налічує 608 офісів у понад 122 країн світу.

 Цього разу ми отримали запрошення на безкоштовний онлайн курс «Аудитор і професійний бухгалтер» з дуже змістовною, практичною програмою, зокрема:  Accountant in Business; Management Accounting; Financial Accounting; Excel для аудиторів. 

Фахівці-практики висвітлили для слухачів курсу таємниці управлінського та міжнародного фінансового обліку; окреслили особливості аудиту та поділилися корисними знаннями для вступу в професію. Особливо цікавими і корисними стали кейси з практики, які слухачі мали змогу розбирати із сертифікованими професійними аудиторами, та вебінар з використання Excel в роботі аудитора. 

Звісно, дійшли до кінця, не всі з ряду об’єктивних і суб’єктивних причин, але ті здобувачі, хто це зробив і отримав сертифікати, ви величезні розумнички, бо це було непросто і за обсягом матеріалу, і за обмеженим часом, і взагалі в наших сучасних умовах! Вітаємо вас! Впевнені, що ви отримали суттєві теоретичні і практичні знання під час вивчення курсу, які обов’язково вам знадобляться на професійному шляху!

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до курсу та отримати додаткові навички!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget