Майбутнє бухгалтерії вже тут і зараз: майбутні фахівці знайомляться з сервісом електронного документообігу «Вчасно»

14 листопада 2023 року в режимі Zoom-конференції в межах договору про співпрацю науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» освітнього ступеня «бакалавр» були запрошені колегами із Хмельницького національного університету на гостьову лекцію «Знайомство з сервісом електронного документообігу «Вчасно». Лекцію проведено практиком, менеджером з впровадження електронного документообігу «Вчасно» Зіменко Назаром. 
Під час онлайн-заходу здобувачі вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету першого (бакалаврського) рівня освіти 4 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» поглибили свої знання щодо електронних програм, які використовуються професійними бухгалтерам у практичній діяльності. Безпосередньо, була презентована програма електронного документообігу «Вчасно». Спікер окреслив  її основні функції, особливості інтерфейсу та переваги в діджиталізаці документообігу й бухгалтерії в цілому. 
Ми щиро вдячні колегам із Хмельницького національного університету за запрошення, а пану Назару – за таку цікаву, практичну, актуальну на сьогодні інформацію.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget