Сучасний світ активно працює та взаємодіє в онлайн-просторі, тому значення інформаційної безпеки та суспільної довіри є, як ніколи, актуальними. Особливу увагу в цьому питанні привертає поява глибокого фейкового контенту, зокрема методика Дипфейк, що заснована на штучному інтелекті та є одним із провідних методів синтезу зображення і подальшого їх накладання на фото або відеоролики.
17 листопада 2023 року на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty директор Центру підприємництва та інновацій Бізнес-коледжу
Труласке Університету Міссурі, професор J Scott Christianson провів відкриту лекцію на тему: «Deepfakes and the future of content creation, society, and business», в якій взяв участь асистент Вадим Посухін. В процесі бесіди лектор ознайомив всіх присутніх із такими питаннями:
- Що собою представляє методика Дипфейк?
- Які плюси та мінуси цієї нової технології?
- Що ми можемо зробити, аби захистити себе від оманливих Дипфейків?
Застосування новітніх технологій посідає важливе місце в навчальному процесі, тому знання з фільтрування та перевірки інформації, що були одержані на лекції, відіграють значну роль у підвищенні якості освітньої діяльності та застосуванні на практиці виключно достовірних даних.
Асистент кафедри ветеринарної медицини та гігієни Вадим ПОСУХІН
Дописати коментар