Під час зустрічі дізналися про природно-заповідний фонд Миколаївської області, ознайомилися як створюються «заповідники», розігруючи ситуацію – засідання комісії обласної ради, де розглядається таке питання. Слухали позиції різних сторін та приймали рішення. У результаті – міркування як непросто зберігати природу та обирати пріоритети.
Встигли пограти в гру «Рекукле» про переробку сміття, яка викликала зацікавленість, і навіть коли закінчився час зустрічі, прийняли рішення продовжити грати. Здобувачі освіти допомогли протестувати нову настільну гру про життя ящірки зеленої, надали рекомендації щодо її покращення.
Розглянули зразки із заповідних територій – водорості (камку) та мушлі з Кінбурна, лишайники з Олешківських пісків, жука-оленя.
Спілкування у такий креативний спосіб сприяє формуванню екологічної свідомості у здобувачів вищої освіти, що впливатиме у майбутній професійній діяльності на прийняття рішень.
Декада екологічних заходів проходить на базі Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаїв, Центру екологічної інформації та культури бібліотеки-філії № 2 за підтримки Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у рамках ХVI Миколаївських міських відкритих екологічних читань «Збережемо для нащадків».
Дякуємо Ірині Черновій за запрошення та організацію зустрічі, Марині Романенко – за здобуті нові екологічні знання!
Дописати коментар