Зустріч із Білокриницькою ОЗЗСО І-ІІІ ступенів

24 листопада 2023 року асистенти кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Андрій Руденко та Віталій Мардзявко провели зустріч із майбутніми випускниками Білокриницькій ОЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Асистенти кафедри ознайомили випускників із Всеукраїнською олімпіадою для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка проходить у Миколаївському національному аграрному університеті. Мета олімпіади – виявлення обдарованих вступників, ознайомлення їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті, зацікавлення у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до Миколаївського НАУ, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.

Дякуємо керівництву Білокриницькій ОЗЗСО І-ІІІ ступенів за можливість зустрітися та бажаємо майбутнім абітурієнтам успіху в олімпіаді.інженерно-енергетичний факультет,кафедра електроенергетики електротехніки та електромеханіки

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget