Бінарне практичне заняття з дисципліни «Основи біотехнології рослин»

16 листопада 2023 року було проведено бінарне практичне заняття з дисципліни «Основи біотехнології рослин» для здобувачів вищої освіти групи БТ3/1. Практичне заняття на тему «Морфологія та цитологія рослин» проведи доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Віра Миколайчук та доцент кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Тетяною Манушкіною.

Доцент Миколайчук В.Г. розповіла здобувачам про Олександра Янату, українського агронома і ботаніка чеського походження, який народився в Миколаєві, цінну рослину чуфу, особливості її вирощування та використання, спільні з першим космонавтом України Леонідом Каденюком дослідження з космічної біології рослин. 

На практичному занятті розглянули особливості будови рослинних клітин різних типів. Доцент Віра Миколайчук допомогла здобувачам визначити типи клітин на постійних препаратах, а доцент Тетяна Манушкіна означила їх використання у сучасних біотехнологіях рослин.

Дякуємо Миколайчук Вірі Георгіївні за змістовне заняття та високопрофесійну допомогу з морфології та цитології рослин!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget