КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Сільське господарство – важлива галузь, яка безпосередньо впливає на економічну ситуацію в країні. Україна – держава, багата ресурсами і людьми, саме тому День працівника сільського господарства в Україні святкують багато людей. Щорічно подія відзначається в третю неділя листопада. Цього року свято випадає на 19 листопада.

День працівників сільського господарства України – професійне свято працівників сільського господарства, підприємств із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. 

Все змінюється у цьому світі, а сільськогосподарська праця, як і раніше, необхідна усім і кожному. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди в пріоритеті у нас, українців. 

Миколаївський національний аграрний університет щороку святкує це свято, адже саме на базі нашого університету формуються майбутні аграрії, які в майбутньому забезпечуватимуть сільське господарство нашої країни. 

16 листопада 2023 року для студентів академічної групи БТ 2/1 було проведено кураторську годину, присвячену Дню працівників сільського господарства. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з історією та традиціями свята. 

Вітаємо із професійним святом усіх причетних до сільського господарства України! Бажаємо терпіння, міцного здоров’я, рясних врожаїв та мирного неба!
Куратор групи БТ 2/1, асистент кафедри біотехнології та біоінженерії Ірина ЛЮТА


факультет ТВППТСБ,кафедра біотехнології та біоінженерії

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget