Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства та Міжнародного Дня студента

16 листопада у Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відзначили День працівників сільського господарства та Міжнародний День студента. 

У святковій залі університету відбулася концертна програма. Із вітальним словом до присутніх у святковій залі звернувся ректор університету В'ячеслав Шебанін, привітавши науково-педагогічних та педагогічних працівників Миколаївського національного аграрного університету та колективи структурних підрозділів, які докладають максимум зусиль та майстерності для того, щоб здобувачі вищої освіти стали висококваліфікованими фахівцями. 

Упродовж заходу було нагороджено переможців у номінаціях «Відмінник 2023 року», «Науковець 2023», «Кращий студентський декан 2023 року», «Краща академічна група 2023 року», «Спортивна гордість університету 2023 року», «Кращий творчий колектив університету 2023 року», «Золотий голос університету». Також протягом дня науково-педагогічним та педагогічним працівникам, співробітникам та здобувачам вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету та Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж» було вручено грамоти та подяки за багаторічну плідну і сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Вітаємо науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти із професійним святом! Бажаємо успіхів, здоров'я, нових досягнень і довгоочікуваної перемоги! 


День працівників сільського господарства,факультет культури і виховання,виховна робота

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget