Гостьові лекції на кафедрі біотехнології та біоінженерії

Важливою складовою освітнього процесу є залучення до проведення аудиторних занять провідних науковців та фахівців-практиків. У межах співпраці з членом Ради роботодавців факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології – Інститутом тваринництва НААН 10 листопада 2023 р. для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія лекцію з дисципліни «Молекулярна біологія» на тему «Стан та перспективи використання маркер-асоційованої селекції у тваринництві України» прочитав завідувач випробувального центру даної установи, кандидат с.-г. наук, старший наук, співробітник Ляшенко Юрій Володимирович.

Під час лекції Юрій Володимирович акцентував на значенні маркер-асоційованої селекції, напрямках її використання та перспективах, охарактеризував спектр генів-маркерів, за якими проводиться генотипування різних видів сільськогосподарських тварин в умовах лабораторії Інституту тваринництва. 

Після завершення лекції Юрій Володимирович надав ґрунтовні відповіді на численні запитання здобувачів. 

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації Інституту тваринництва НААН за співпрацю, а також кандидату с.-г. наук, старшому науковому співробітнику Ляшенку Юрію Володимировичу за цікаву, змістовну лекцію. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

факультет ТВППТСБ,кафедра біотехнології та біоінженерії

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget