День студентів на інженерно-енергетичному факультеті

15 листопада 2023 року студентським самоврядуванням було організовано свято до Дня студента та Дня працівників сільського господарства для здобувачів вищої освіти та  науково-педагогічного колективу інженерно-енергетичного факультету. Захід розпочався з привітального слова декана ІЕФ, кандидата педагогічних наук, доцента Каріне Горбунової, яка  нагородила почесними грамотами викладачів Антоніну Галєєву та Геннадія Іванова за вагомий внесок та творчий підхід до підготовки висококваліфікованих фахівців аграрного сектору.
Заступник  декана з наукової роботи, кандидат  технічних наук, доцент  Олексій Садовий нагородив листом подяки за участь у Всеукраїнському творчому конкурсі з наукових робіт «Галузеве машинобудування»  кандидата технічних наук, доцента – Дмитра Марченка за підготовку здобувачів вищої освіти та переможців конкурсу – Олександра Пана та Вадима Старченка дипломами 3 ступеня.
На заході ведучі підготували привітальні пісні та жарти. Кирило Кучин та Рустам Нор подарували пісні  у власному виконанні, присвячені студентам. 
Під час оголошення повітряної тривоги дійство продовжилось в укритті.
Дякуємо студентському самоврядуванню інженерно-енергетичного факультету за організоване свято!
факультет культури і виховання,інженерно-енергетичний факультет

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget