Кураторська година на тему : «Освіта в ногу з часом»

«Вчитель живе, поки він навчається,коли він припиняє навчатись, у ньому вмирає вчитель».

Костянтин Ушинський

Ці слова великого педагога й письменника навіть через багато років не втратили своєї актуальності. Адже на перший погляд здається, що немає нічого простішого: отримав професію – можна йти і працювати, а досвід та мудрість прийдуть із часом. Такий принцип може знайти своє місце в будь-якій сфері діяльності, але тільки не в педагогічній. 

15 листопада 2023 року асистентом Вадимом Посухіним для здобувачів вищої освіти групи ВМ1/1 проведено кураторську годину на тему: «Освіта в ногу з часом». Протягом змістовної бесіди присутніх було ознайомлено з тим, що науково-технічний прогрес є надзвичайно динамічним процесом і погляди на навколишню дійсність постійно змінюються, тому матеріал, що використовується як в освітній так і в професійній сфері має бути максимально сучасним, інноваційним та актуальним. Для кращого вираження даної теми було наведено такі приклади:

- Роботи Дугласа Колмана і Джеффрі Фрідман присвячені гормону лептину;

- Першовідкривачі медичного значення бактерії Helicobacter pylori Робін Уоррен та Баррі Маршал, за що науковці були удостоєні Нобелівської премії з медицини;

- Останні дослідження, що пов’язані зі значенням для людського організму холестерину;

- Наукові звершення професора Джонатана Кіпніса, котрий довів наявність в головному мозку лімфатичної системи;

- Сучасні погляди на здорову, правильну, фізіологічну поставу. 

Поруч зі студентами у ногу з часом постійно має йти й сам освітній діяч. Адже від того, як він реагує на події та факти дійсності, що змінюються, залежить не тільки його особистий педагогічний талант, а й успішність вихованців, яких він навчає.

Асистент кафедри ветеринарної медицини та гігієни Вадим ПОСУХІН

факультет ТВППТСБ,кафедра ветеринарної медицини та гігієни

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget