З міжнародним Днем студента

17 листопада  у всьому світі відзначають міжнародний День студента. НПП кафедри готельно-ресторанної справи та організації бізнесу раді привітати всіх наших здобувачів із чудовим святом.

Серед здобувачів спеціальності Готельно-ресторанна справа та Туризм до Дня студента  відбувся конкурс «Смаколик від студента». Студенти презентували свої солодощі, всі дегустували та голосували. Вітаємо з першим місцем Рябош Софію та Козлову Катерину (Грс 1/1) зі смаколиком «Кейк-попс» та Марценюк Карину (Тур 1/1) із смаколиком «Вишневе печиво».

НПП кафедри готельно-ресторанної справи та організації бізнесу організували студентам свято, з конкурсами та солодощами від викладачів.

Дякуємо всім за активну участь та настрій. Віримо, що скоро настануть найкращі часи для нашої країни  і ви зможете побудувати нове майбутнє для України та всіх її нових поколінь!

Ви – найголовніші мотиватори та активісти нашої держави! Ви – фундамент сучасної української нації та культури! Ви ті, хто знає як підійти до будь-яких проблем сучасно та швидко! Ви ті, хто назавжди закарбує цінність нашого незламного духу та передасть традиції, культуру нашої етніки наступним поколінням!

Нехай цей день стане, ще одним днем вашої палкої віри у світле майбутнє, а ваша активність, результати праці та навчання стануть ще однією сходинкою до нашої країни мрій!

Пам’ятайте, що мрії завжди здійснюються, головне знати як до них прямувати! Бажаємо кожному з вас, знайти свій шлях у житті та ніколи не втрачати його!

Зі святом, наші зірочки!
Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget