Тренінг «Life skills» у рамках Школи вибору професій «Профі-старт»

14 листопада 2023 року кафедрою землеробства, геодезії та землеустрою проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу Сухобалківського ліцею Мостівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

Лідер волонтерів Червоного Хреста, здобувач вищої освіти групи ТМ 2/1 Ігор Іваночка провів тренінг «Активне слухання» для учнів Сухобалківського ліцею разом зі здобувачами вищої освіти груп А3/2, Г1/1 та АМН 1/1. Учні активно взаємодіяли з тренером та здобувачами вищої освіти, висловлювали свої думки та знайомилися зі студентською родиною Миколаївського національного аграрного університету.

Кафедра землеробства, геодезії та землеустрою дякує за співпрацю у профорієнтаційній роботі директору Сухобалківського ліцею Паламар Тетяні Костянтинівні, заступниці директора Онищак Наталії Анатоліївні, класному керівнику Чернюк Світлані Вікторівні. Дякуємо Ігорю Іваночці за змістовний тренінг.

Дякуємо учням за активну участь у тренінгу та запрошуємо на навчання до Миколаївського національного аграрного університету.Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget