Google Meet конференція для учнів та батьків Чорноморської ЗОШ

14 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри загальнотехнічних дисциплін Павло Полянський та Олена Баранова за підтримки директора школи Алли Михайлівни Сидорчук та класного керівника Ірини Сергіївни Цвєтковій Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорноморської сільської ради Очаківського району Миколаївської області організували та провели за допомогою додатку Google Meet конференцію для учнів 11-го класу та їхніх батьків.

Упродовж конференцій учням та батькам було надано інформацію про спеціальності, за якими здійснюється набір та навчання в університеті, досягнення в науковій, культурній та спортивній роботі, наголошено на можливості і необхідності навчання на підготовчих курсах й участь у Всеукраїнській олімпіаді МНАУ та перевагах навчання в Миколаївському національному аграрному університеті.

Дякуємо учням та їхнім батькам за активну участь та змістовні запитання. Висловлюємо щиру подяку директору школи Аллі Михайлівні Сидорчук та класному керівнику Ірині Сергіївні Цвєтковій за співпрацю та бажаємо учням вступити на омріяну спеціальність.
інженерно-енергетичний факультет,кафедра загальнотехнічних дисциплін,

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget