Тренінг «Зона комфорту" у рамках Школи вибору професій «Профі-старт»

14 листопада 2023 року кафедра землеробства, геодезії та землеустрою провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11 В класу Миколаївського ліцею №38 імені В. Д. Чайки у рамках Школи вибору професій "Профі-старт". Для учнів було проведено майстер-клас на тему "Зона комфорту" лідером волонтерів Червоного Хреста, здобувачем вищої освіти групи ТМ 2/1 Ігорем Іваночкою. Тренер розповів у інтерактивній формі про зони комфорту, навчання та критичну зону та їх вплив на формування особистості та soft skills.

До зустрічі доєднався студентський декан факультету агротехнологій, начальник Департаменту організаційного розвитку Червоного Хреста Радіон Тарабанов, який розповів про організацію студентського самоврядування в університеті, взаємодію здобувачів вищої освіти та адміністрації, шлях до вибору професії та університету.

Доцент кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Тетяна Манушкіна презентувала учням сайт університету, інформацію для вступників та запросила на підготовчі курси та олімпіаду МНАУ.

Дякуємо за співпрацю у профорієнтаційній роботі директору Миколаївського ліцею №38 імені В. Д. Чайки Сергію Михайловичу Січку та класному керівникові 11 В класу Галині Георгіївні Ткаченко.

Дякуємо Радіону Тарабанову за організацію тренінгів та Ігорю Іваночці за їх проведення.

Запрошуємо учнів на навчання до Миколаївського національного аграрного університету.Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget