Майбутні випускники Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій обирають шлях в успішне майбутнє

9 листопада 2023 року доценти кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Лариса Вахоніна та Володимир Мартиненко разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Миколаївського національного аграрного університету Євгеном Баркарем, провели зустріч із майбутніми випускниками спеціальності 181 «Харчові технології» Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій.

Випускників було ознайомлено з особливостями вступу та переліком спеціальностей, за якими навчаються студенти у Миколаївському національному аграрному університеті, його кадровим забезпеченням і матеріально-технічною базою. Під час онлайн-заходу майбутніх абітурієнтів було поінформовано про переваги підготовчих курсів до національного мультипредметного тесту у 2024 році та запрошено до участі в олімпіаді Миколаївського національного аграрного університету. Також було надано відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів щодо терміну дії НМТ тесту та можливості мешкання у гуртожитку.

Кафедра щиро вдячна керівництву коледжу за надану можливість зустрітися з випускниками Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій.

 


інженерно-енергетичний факультет,кафедра електроенергетики електротехніки та електромеханіки

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget