У Миколаївському НАУ відбулася презентація студентських талантів

Цього року Миколаївський національний аграрний університет нарешті повернувся до щорічного традиційного проведення заходу «Презентація талантів здобувачів вищої освіти І курсу». На цей день завжди із нетерпінням чекали усі студенти та науково-педагогічні працівники, адже студенти-першокурсники усіх спеціальностей університету та Технолого-економічного коледжу презентують свої творчі здібності та таланти. І ось, 9 листопада, всупереч усім труднощам, захід відбувся!

За доброю традицією, святкова актова зала університету зібрала здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, співробітників університету – усіх бажаючих поринути у світ студентської творчості. Було представлено виступи у різних жанрах – вокал, хореографія, гра на музичних інструментах тощо. Глядачі мали змогу насолоджуватися чарівним співом, запальними танцями, музичними номерами. Жоден талант не залишився непоміченим.

У Миколаївському національному аграрному університеті створено всі умови для розвитку творчої, креативної, енергійної молоді, яка має за мету не лише здобути освіту, а й реалізувати себе як всебічно розвинену особистість.

 виховна робота,факультет культури і виховання,обліково-фінансовий факультет

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget