Зустріч з психологом

Оскільки перший рік навчання в університеті для молоді завжди важкий, а зміни, викликані новим середовищем та умовами життя, суттєво впливають на якість засвоєння знань, освітня адаптація студентів є надзвичайно важливою. Саме тому, 7 листопада 2023 року за ініціативою завідувача кафедрою, проф. Альони Ключник відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ПУА 1/1 (куратор – Наталія Шишпанова), ПУА 2/1 (куратор – Анжела Гусенко) з практикуючим психологом, арт-терапевтом Вікторія Алієвою, яка виступила у форматі тренінгу-інтенсиву.

Психолог надала учасникам можливість відкрито обговорити свої емоції, проблеми психологічної адаптації до нових умов освітнього середовища. Учасники групи активно брали участь у дискусіях та запитаннях, що стосувалися їхнього психологічного благополуччя та способів подолання негативних емоцій.

Психолог також провела корисні тренінги щодо розвитку навичок управління стресом, підвищення самосвідомості та комунікаційних навичок. Психолог сприяла зміцненню довіри та взаєморозуміння між учасниками групи.

Зустріч із психологом стала важливим кроком у підтримці та розвитку кураторської групи, допомагаючи учасникам краще розуміти себе та одне одного, а також зміцнюючи їхню командну співпрацю!

Висловлюємо щиру подяку пані Вікторії, за такий цікавий та вельми актуальний захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!
Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget