ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ФАКУЛЬТЕТУ ТВППТСБ

Традиційно восени в родині Миколаївському національному аграрному університеті відбувається видовищне дійство – презентація талантів студентів першого курсу – свято не тільки для першокурсників, а й загалом студентства і науково-педагогічних працівників. 

Тому 9 листопада 2023 року не могли дану подію обійти осторонь і першокурсники факультету ТВППТСБ:  Малихіна Олександра (академічна група ХТ 1/1), Білявська Аліна (академічна група ХТ 1/1), Діордієва Аліна (академічна група ХТ 1/1), Викорст Марія (академічна група Т 1/1), Задорожня Софія (академічна група ХТ 1/1), які представили свої таланти в різних жанрах – розмовному, вокальному, танці, гра на музичних інструментах.

Крім того, на початку заходу ректор університету В'ячеслав Шебанін вручив грамоти Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації за патріотизм, сумлінну суспільно корисну працю, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у здійсненні волонтерських ініціатив кращим студентам МНАУ. Від факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології було нагороджено здобувача вищої освіти ІІ магістерського рівня ОС 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза» Данила КАЛМИКОВА.

Щиро вітаємо учасників свята та нагороджених! Бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги та подальшої плідної праці  заради розбудови нашої держави!!!


Заступник декана з ВР, доцент Олена КАРАТЄЄВА

факультет ТВППТСБ,виховна робота

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget