Як шукати роботу та успішно працевлаштовуватися

Кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки розширює кордони співпраці. Так, кандидатом юридичних наук, доцентом, доцентом кафедри Прогонюк Людмилою налагоджена співпраця з Херсонським обласним центром зайнятості.

Першим кроком цієї співпраці було проведення 10 листопада 2023 р. онлайн-вебінар на тему: «Як шукати роботу та успішно працевлаштовуватися» для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 4 року навчання спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 073 Менеджмент. Модератором зустрічі виступила, Галунець Наталія, старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки. 

З вітальним словом до учасників вебінару звернулася Барабаш Людмила, заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості. Також пані Людмила акцентувала увагу на перевагах співпраці з центром зайнятості під час пошуку майбутньої роботи після закінчення закладу вищої освіти.

Психолог Херсонського обласного центру зайнятості, Лихенко Ганна Василівна, розповіла здобувачам вищої освіти про сучасні джерела пошуку роботи, дала рекомендації щодо підготовки до проходження співбесіди та як успішної себе презентувати під час проходження співбесіди.

Висловлюємо щиру подяку Херсонському обласному центру зайнятості, за такий цікавий та вельми актуальний захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget