Семінар для гарантів освітніх програм МНАУ «Організація підготовки до акредитації освітніх програм МНАУ у ІІ семестрі 2023/2024 н.р.»

8 листопада 2023 року в онлайн-форматі відділом ліцензування та акредитації проведено семінар для гарантів освітньо-професійних програм, в якому взяли участь представники факультету менеджменту та факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології.

На семінарі розглянуто особливості організації акредитації освітніх програм університету у ІІ семестрі 2023/2024 н.р. Учасниками семінару обговорено процедуру формування звіту самоаналізу освітньої програми, проаналізовано сильні і слабкі сторони освітніх програм, що окреслені експертами при проходженні акредитації освітніх програм МНАУ за минулий період.

Крім того, доповідачами було акцентовано увагу на дотриманні відповідності освітньої та професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників, які забезпечують викладання освітніх компонентів за освітньою програмою.

Учасники семінарів обговорили важливі аспекти забезпечення якості освітніх програм та обмінялися думками.
Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget