Участь студентів факультету агротехнологій у майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок

13 листопада 2023 р. завідувачем кафедри рослинництва та садово-паркового господарства, професоркою Панфіловою А. В. було організовано майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок. На захід було запрошено голову громадських організацій «Український розмовний клуб «Файно»» та «Союз українок» Муравльову Оксану Володимирівну. З вітальним словом до учасників заходу звернулася декан факультету агротехнологій, професорка Дробітько А. В., яка побажала всім плідної роботи та якнайшвидшої Перемоги.

У майстер-класі взяли участь студенти факультету агротехнологій спеціальності 201 Агрономія та доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Миколайчук В. Г.

Як зазначила у своїй розповіді Муравльова О. В., мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. І зовсім не має значення чи створилася лялька на швидкоруч для забавки дитині, чи як важливий оберіг, чи подарунок до свята. При  цьому, Оксана Володимирівна розповіла, що виготовляє ляльки-мотанки, як обереги для наших Захисників і Захисниць.

Студенти із задоволенням долучилися до магії створення ляльок-мотанок, адже вони 13 листопада 2023 р. були передані нашим Захисникам і Захисницям на першу лінію фронту!

Щиро дякуємо Муравльовій Оксані Володимирівні за цікаву зустріч і ті знання, які всі отримали!!! Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget