Гостьова лекція від практиків

22.02.2023 р. кафедрою публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки (координатор від кафедри – д-р екон. наук, проф. Альона Ключник) для здобувачів спеціальності ПУА 3/1, МЕН 3/1-3, ЕК3/1 було організовано гостьову лекцію-дискусію на тему: «Роль Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області у розвитку зовнішньоекономічної діяльності регіону» з начальником відділу ділової інформації й освітніх програм РТПП Миколаївської області Іриною Скорбіліною.

З вступним словом до учасників зустрічі звернулася Альона Ключник, відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників.

В ході лекції Скорбіліна Ірина розповіла здобувачам вищої освіти про історію створення Регіональної торгово-промислової палати, динаміку її розвитку, особливості структури та ролі у розвитку зовнішньоекономічної діяльності регіону. Спікерка під час лекції звернула увагу здобувачів вищої освіти на топ послуг, які надаються торгово-промисловою палатою суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності..

Позитивним моментом лекції було саме дискусійне обговорення проблематики, здобувачі вищої освіти активно задавали запитання й отримували вичерпні відповіді.

Гостьова лекція відбулася в творчій та дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила здобувачів вищої освіти, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

Колектив кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки та здобувачі вищої освіти щиро дякують Ірині Скорбіліній за таку професійну та цікаву зустріч! Окрема подяка за довготривалу співпрацю!


Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget