ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.03.2023 року НПП кафедри технології виробництва продукції тваринництва організували та провели зустріч із використанням платформи GoogleMeet. До участі у зустрічі було запрошено учнів 10-11-х класів Любимівського закладу повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області. У зустрічі взяв участь також відповідальний секретар приймальної комісії Євген БАРКАРЬ та керівник центру професійної орієнтації Миколаївського національного аграрного університету Ігор МАРЦЕНЮК. 

Майбутнім вступникам було надано інформацію про перелік спеціальностей та рейтинг університету серед закладів вищої освіти України. Впродовж зустрічі було розглянуто низку питань щодо очікуваних особливостей вступу випускників шкіл із окупованих і деокупованих територій Херсонської області до Миколаївського НАУ у 2023 році що обумовлені військовим станом у країні. Надана інформація викликала зацікавленість учнів та навіть за такого складного становища в їх регіоні, вони ставили запитання щодо умов навчання в університеті, кількості балів, набраних у Національному мультипредметному тесті, необхідних для проходження на навчання за держзамовленням, доцільності написання мотиваційних листів, пільг для випускників їх області тощо. 

Сподіваємося, що ця зустріч профорієнтаційного характеру допоможе молоді зробити правильні висновки й обрати професію, яка буде їй до душі.

Чекаємо випускників Херсонської області та інших регіонів України у Миколаївському національному аграрному університеті для подальшого плідного спілкування і навчання за обраними спеціальностями. 

Найщиріша подяка класному керівникові Любимівської школи В’ячеславові Вікторовичу ЛИГУНУ, за організацію і допомогу у проведенні зустрічі у такий важкий для країни час. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Кафедра технології виробництва продукції тваринництва

факультет ТВППТСБ,кафедра ТВПТ

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget