ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ІЗ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ

На виконання плану кафедри біотехнології та біоінженерії щодо викладання лекційних та лабораторно-практичних занять для здобувачів вищої освіти МНАУ науковцями інших ЗВО, наукових установ чи фахівців із виробництва, доцентом кафедри Оленою КАРАТЄЄВОЮ 09 листопада 2023 року для бакалаврів освітньої спеціальності 162 – «Біотехнології та біоінженерія»  ІІ та ІV курсів у межах дисциплін «Загальна біотехнологія» та «Сільськогосподарська біотехнологія» було прочитано лекцію кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника, в.о. завідувача лабораторії мікроклонального розмноження рослин Національного дендрологічного парку «Софіївка» НААН України Лариси Антонівни КОЛДАР.

Упродовж лекції вчена-практик розповіла про теорію і принципи мікроклонального розмноження рослин, ознайомила  з  етапами мікроклонального розмноження рослин та факторами, які впливають на регенерацію рослин, показала умови культивування рослин-регенерантів та отримання безвірусного посадкового матеріалу в умовах лабораторії .

Далі Лариса Антонівна доповіла  про переваги та перспективні  сфери застосування мікроклонального розмноження рослин. Крім того, лектор показала, як здійснюється підбір екплантатів та введення їх в культуру in vitro. Щиро дякуємо в.о. завідувача лабораторії мікроклонального розмноження рослин Національного дендрологічного парку «Софіївка» НААН України Ларисі КОЛДАР за цікаву, дуже змістовну та корисну лекцію, та бажаємо міцного здоров′я, творчої наснаги та кар′єрного зростання!!! 
Доцент кафедри біотехнології та біоінженерії Олена Каратєєва

факультет ТВППТСБ,кафедра біотехнології та біоінженерії

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget