ПОЄДНАННЯ НАВЧАННЯ ТА ПРАКТИКИ

08 листопада 2023 року доцентом кафедри біотехнології та біоінженерії О.І. Каратєєвою було проведено виїзне заняття з дисципліни «Загальна біотехнологія» для здобувачів ІІ курсу освітньої спеціальності 162-«Біотехнології та біоінженерія» на базі філії кафедри у Миколаївському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Грицієнко Юлія Вікторівна – завідувачка відділу біологічних досліджень та обліку надала студентству інформацію про основні напрямки роботи центру, про специфіку професійної діяльності експертів із криміналістики та показала обладнання, яке використовують для проведення різноманітних експертиз. Фахівець детально ознайомила студентів з ДНК-експертизою, її етапами  та потужною матеріально-технічною базою центра, яка використовується при дослідження ДНК.

Фахівець сектору моніторингу та інформаційного забезпечення  Ростислав Богданович Антипов (а в недавньому минулому Ростислав – випускник факультету ТВППТСБ 2022 року) продемонстрував як відбирається ДНК-матеріал із різних зразків.  Студенти мали змогу на власні очі побачити роботу експертів з ДНК-експертизи під час підготовки матеріалу до процесу ампліфікації.

Висловлюємо щиру подяку директорові Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та співробітникам Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України за багаторічну, плідну співпрацю!










Доцент кафедри біотехнології та біоінженерії О.І. Каратєєва

факультет ТВППТСБ,кафедра біотехнології та біоінженерії

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget