Участь Інженерно-енергетичного факультету у Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ

25 лютого 2023 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей. Програмою заходу була передбачена презентація спеціальностей Університету, живе спілкування зі студентами, ректором та деканами факультетів, екскурсії.

З привітальним словом виступив ректор Миколаївського національного аграрного університету, академік В’ячеслав Шебанін. Він розповів присутнім про діяльність, досягнення та переваги навчання в МНАУ.

Інженерно-енергетичний факультет представив заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу, кандидат технічних наук Дмитро Марченко, який розповів про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців та познайомив з організацією навчального процесу на факультеті, досягненнями науковців у аграрній галузі та сучасними технічними можливостями й інноваційними методами навчання, які дають змогу здобувачам освіти отримати високі знання в різноманітних сферах.

Була організована екскурсія на Інженерно-енергетичний факультет з метою ознайомлення з потужною матеріально-технічною базою. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на найактуальніші запитання щодо можливості вступу до Університету у 2023 році, особливостей освітнього процесу, наукових досягнень здобувачів вищої освіти, навчання за державним та регіональним замовленням тощо. Слід зазначити велику зацікавленість у заході, через що загальна присутність на зустрічі склала більше 300 осіб.

Бажаємо зробити вдалий вибір майбутньої професії та приєднатися до нашої великої родини, до Миколаївського національного аграрного університету.Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget