Практично-теоретичний тренінг Basic Life Support/Базова Підтримка Життя від European Resuscitation Council (Европейскої ради реанімації)

Можливо кожен з нас не раз бачив як комусь на вулиці стало зле і втрачалась свідомість, зазвичай більшість людей проходить повз не тому, що їм байдуже, є і такі, але деякі громадяни просто не знають як допомогти та бояться нашкодити, проте частина людей які хочуть допомогти можуть робити не правильні дії, які не поліпшують стан пацієнта.

30 січня 2024 року Вячеслав Курепін, канд.екон.наук, доцент кафедри методики професійного навчання пройшов практично-теоретичний тренінг з надання домедичної допомоги Basic Life Support/Базова Підтримка Життя від European Resuscitation Council (Европейскої ради реанімації).

На занятті було розглянуто: стан непритомності,, дії при раптовій «зупинці серця», алгоритм дій при непритомності, судомному нападі, удавленню стороннім предметом та утопленню.

Продовж тренінгу були відпрацьовані алгоритми дій та сценарії, при раптовій зупинці серця не тільки у дорослих, а також і у дітей. Учасники навчилися робити якісну серцево-легеневу реанімацію (СЛР).

Basic Life Support (BLS) – це алгоритм надання першої допомоги при невідкладних станах, метою якого є значно підвищити шанси потерпілого на виживання. Протокол BLS загально прийнятий у більшості країн світу, не включенням є й Україна. В низці міжнародних досліджень було доведено – виконання рекомендацій даного протоколу підвищує шанси порятунку до 75%.

По закінченню тренінгу Вячеслав Курепін успішно склав іспит та отримав сертифікат інструктора Basic Life Support.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget