Участь кафедри землеробства, геодезії та землеустрою у науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому метеорологічному дню «На варті кліматичних дій» та Всесвітньому дню водних ресурсів «Вода для миру»

22 березня 2024 р. науково-педагогічні працівники кафедри землеробства, геодезії та землеустрою факультету агротехнологій Тетяна Манушкіна, Ірина Смірнова, Ігор Бульба та Юрій Задорожній взяли участь науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому метеорологічному дню «На варті кліматичних дій» та Всесвітньому дню водних ресурсів «Вода для миру» в секції «Гідрологія та гідрохімія» з темою доповіді: «Наслідки для агросектору після руйнування Каховської ГЕС».

Науково-практична конференція присвячена проблемам метеорології та кліматології, гідрології і гідрохімії, моніторингу, оцінювання та прогнозування екологічного стану довкілля.

Завданням конференції є сприяння в обміні інформацією про сучасні досягнення науки з метою ефективного впровадження в практичну діяльність.

Висловлюємо щиру подяку організаторам науково-практичної конференції за змістовну та корисну інформацію.Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget