Зустріч зі стейкхолдером ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

30 квітня заступник директора з економічних питань ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Катерина Куценко разом із деканом інженерно-енергетичного факультет Каріне Горбуновою і доцентами кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Ларисою Вахоніною, Володимиром Мартиненком та Олексієм Садовим провели лекцію для студентів 1-3 курсів інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету освітнього ступення «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки». 

Катерина Куценко розповіла про діяльність підприємства у сфері теплопостачання та забезпечення очищеною водою містян, а також про перспективні плани на майбутнє. Упродовж виступу значну увагу Катерина Олександрівна приділила можливості працевлаштування студентів на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за дуальною формою освіти, аби ті мали змогу ще навчаючись здобувати досвід у професіоналів теплоенергетичної сфери. «На сьогодні за дуальною формою освіти на «Миколаївоблтеплоенерго» працюють та паралельно навчаються 29 осіб – це ваші колеги, тож безпосередньо у них можна дізнатися чи подобається їм, чи корисно це для них. Від себе скажу, що ми маємо лише позитивні відгуки як від студентства, так і від їхніх наставників. Ще будучи студентами ваші колеги працюють енергетиками, проєктантами, слюсарями контрольно-вимірювальних приладів та автоматики тощо. Ми відкриті до співпраці і готові дати потужний старт у вашій кар'єрі», – зауважила заступник директора з економічних питань.

Кафедра щиро вдячна Катерині Олександрівні та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за дану зустріч.кафедра електроенергетики електротехніки та електромеханіки,інженерно-енергетичний факультет

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget