Профорієнтаційна робота та тренінг у Ліцеї Новобузької міської ради

В межах проведення профорієнтаційної роботи Миколаївського національного аграрного університету 8 травня 2024 року завідувачем кафедри «Агроінженерії» доцентом Олексієм Садовим, асистентом Микитою Храмовим та психологом Ольгою Башею було здійснено виїзд до Ліцею Новобузької міської ради Миколаївської області.

В межах зустрічі, для учнів одинадцятого класу було проведено психолого-педагогічний тренінг «Мій усвідомлений вибір професії», який організувала, інформаційно насичено, майстерно використовуючи нестандартні підходи провела психолог Ольга Баша. Під час тренінгу з учнями на життєвих прикладах було надано рекомендації щодо вибору майбутньої професії, як стати успішним та досягти самореалізації у суспільстві, на які життєві аспекти необхідно звернути увагу. Майбутні випускники з інтересом дослідили різноманітні професії, спробували відчути себе кваліфікованими спеціалістами, проаналізувавши власні інтереси та навички. Також під час проведення зустрічі із майбутніми абітурієнтами їх було поінформовано про перелік спеціальностей, про переваги в навчанні при вступі до нашого університету.

Щиро дякуємо керівництву Ліцею Новобузької міської ради, класному керівникові одинадцятого класу, психологу Ользі Баші, за допомогу в проведенні заходу! Бажаємо мирного неба та сподіваємося на подальшу співпрацю!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget