Міжнародний день поля 2024!


30 травня 2024 року на інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій в агропромисловому комплексі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний день поля у межах форуму "Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри."

Викладачі та здобувачі фахової передвищої освіти ВСП " Технолого - економічний фаховий коледж Миколаївського НАУ" на чолі з директором Володимиром РИБАЧУКОМ скористалися цією платформою, щоб ознайомитися з новинками техніки та агротехнологій.

Колектив Миколаївського національного аграрного університету підготував насичену програму, в якій презентував нові сорти зернових і гібрідів технічних культур вітчизняних та зарубіжних селекційних центрів, презентував сучасну сільськогосподарську техніку, продукцію Науково- навчально-виробничої лабораторії з вівчарства, свинарства, рибництва, птахівництва.

З великою цікавістю ознайомилися з новітніми сортами зернових колосових культур вітчизняних та зарубіжних селекцій та із системою смугового землеробства MZURI Pro-Till за умов природного і штучного зволоження, з посівними комплексами MZURI WORLD Sp. zo. o, HORSCH (Німеччина), Clidon (Великобританія);

Надзвичайно вражаючим, унікальним, масштабним, пізнавальним, з живим форматом спілкування виявився Міжнародний день поля.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget