Дуальна освіта є складовою професійної підготовки висококваліфікованих фахівців

Дуальна форма здобуття вищої освіти,  здобувачами   інженерно-енергетичним факультетом Миколаївського НАУ є одним із пріоритетів  необхідності забезпечення збалансованості ринку праці та ринку освітніх послуг і створення механізму співпраці між навчальним закладом та підприємствами. В Україні, на теперішній час, дуже потрібні фахівці які підготовленні в умовах виробництва, щоб відбудовувати нашу державу.

Кафедра  електроенергетики, електротехніки та електромеханіки завжди приділяла значну увагу вдосконаленню практичної складової підготовки висококваліфікованих фахівців. Про це свідчить функціонування філії  кафедри на  найбільшому теплопостачальному підприємстві  м. Миколаєва ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». З 24 лютого 2022 року 10 студентів четвертого курсу, першого та другого курсів магістратури 141 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в контексті впровадження дуальної освіти продовжили   проходженя професійної підготовки на підприємстві ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», що  дало  їм можливість  удосконалити теоретичні знання та здобувати практичні навички в умовах прифронтового міста Миколаєва.  На сьогоднішній день вони  успішно відпрацювали цей складний період та прийняли активну участь у підготовці міста до опалюваного сезону. Під час дуального навчання вони приймали участь в обслуговувані індивідуальних  та центральних теплових пунктів, котельнь, насосних станцій. Під керівництвом наставників та використовуючи сучасне обладнання отримали якісні практичні знання.  

Здобувачі вищої освіти успішно поєднують навчанням в університеті та на профільному підприємстві завдяки платформі Мoodlе. 

Співпраця ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»  та Миколаївського національного аграрного університету – це чудова нагода для студентів здобути практичні навички та стати справжніми фахівцями своєї справи.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget