Землевпорядник: все про професію, від навичок до зарплати

4 листопада 2022 року викладачі кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Оксана Іскакова та Ірина Смірнова організували онлайн-зустріч із здобувачами вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету агротехнологій та Тетяною Савельєвою, фахівця із земельних і соціальних питань компанії «Кернел» та.  В онлайн-зустрічі також прийняли участь декан факультету агротехнологій Антоніна Дробітько, завідувач кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Валентина Гамаюнова, заступник декана з ВР Тетяна Качанова.

Кернел – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

Тетяна Савельєва, поділилась своїм досвідом про проходження конкурсу на посаду в компанії. Які навички потрібні землевпоряднику, щоб влаштуватися на таку роботу, про свої обов'язки. 

Під час онлайн – зустрічі Тетяна зауважила, що професія землевпорядника надзвичайно цікава та творча, і на тлі стрімкого зростання ринку торгівлі землею і нерухомим майном освіта у сфері землеустрою незмінно популярна. Що землевпорядник повинен вільно володіти комп’ютером, добре знати земельне законодавство, користуватись найновішими видами інформаційних систем та сучасними навігаційними приладами (безпілотними літаючими апаратами, електронними тахеометрами, GPS-обладнанням та ін.), читати топографічні карти та плани. Спеціалісти з досвідом роботи дуже затребувані, і тому частіше за все землевпорядники мають гарну заробітну плату.

Зустріч пройшла у добрій діловій атмосфері, а її учасники відмітили необхідність проведення таких заходів.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget