Зустріч зі стейкхолдером: обговорення ОПП «Готельно-ресторанна справа» здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

8 жовтня  2023 року відбулася зустріч зі стейкхолдером, членом робочої групи ОПП Готельно-ресторанна справа, керуючим рестораном «Млин» Ю.П. Кашпуренко

У процесі обговорення  Ю.П.Кашпуренко  підкреслив, що здобувачі ОПП «Готельно-ресторанна справа» мають змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим. На думку стейкхолдера, визначені у програмі компетентності відповідають  Стандарту вищої освіти із даної спеціальності та сучасним запитам фахової підготовки на ринку праці.

Ю.П. Кашпуренко  зазначив, що якість змістової складової дисциплін загального та професійного циклу програми повною мірою забезпечують формування у здобувачів вищої освіти загальних, спеціальних та фахових компетентностей, а також програмних навчальних результатів, які зазначені в ОПП та передбачені стандартом вищої освіти. В той же час для ОПП «Готельно-ресторанна справа» здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня рекомендовано доповнити обов’язкову компоненту «Гігієна та санітарія в галузі» темою  «Теоретико-методологічні аспекти впровадження системи НАССР у готельно-ресторанному бізнесі»

Загалом, за висновком стейкхолдера, Освітня програма «Готельно-ресторанна справа» може бути впроваджена у освітній процес у Миколаївському національному аграрному університеті.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget