Гостьова лекція на кафедрі біотехнології та біоінженерії

5 грудня 2023 року на кафедрі біотехнології та біоінженерії відбулася гостьова лекція з дисципліни «Біотехнологія» для здобувачів вищої освіти 3 курсу. Лекція була проведена доктором сільськогосподарських наук, професором, академіком НААН, першим заступником директора з наукової роботи Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН Ковтун Світланою Іванівною. Лекція присвячена питанням трансплантації ембріонів. Світлана Іванівна ознайомила студентів з історією розвитку напряму в Україні, розповіла про перспективи застосування методу трансплантації ембріонів ВРХ у світі та Україні, вказала на труднощі, з якими стикаються дослідники-трансплантологи у важкі часи війни. 

Разом з цим академік Ковтун С.І. відзначила, які існують шляхи подолання складнощів, що пропонують вчені НААН для розвитку ембріоінженерії в Україні. 

Лекція була дуже цікавою для наших здобувачів та викликала багато запитань, на які студенти отримали змістовні відповіді. Дякуємо лектору за цікавий досвід й сподіваємося на подальшу співпрацю.Доцент кафедри біотехнології та біоінженерії Олена Юлевич

факультет ТВППТСБ,кафедра біотехнології та біоінженерії

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget