Спікерами заходу виступили:
Ірина Мельниченко – висвітлила питання історії та доцільності відновного правосуддя, його впровадження в Україні;
Марія Мялик, помічник юриста відділу організації надання та забезпечення якості правової допомоги, підвищення кваліфікації її надавачів Регіональний центр з надання БВПД у Кіровоградській та Миколаївській областей ¬ розкрила філософію відновного правосуддя, його форми, механізми та принципи впровадження, ознайомила з реалізацією проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», та презентувала успішні кейси її застосування. Також вона підкреслила, що відновне правосуддя допомагає уникнути кримінального покарання для неповнолітніх і дає їм можливість стати на шлях виправлення та перевиховання, позбавивши виникнення комплексу проблем.
Дискусія викликала цікавість у слухачів, що спонукало до численних запитань та відповідей. Вдячні нашим друзям з обласної універсальної бібліотеки за проведення таких корисних заходів і звісно, за запрошення.
Також у другій половині дня науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки доєдналися до Відкритого діалогу «Добре багаторівневе демократичне врядування в Україні» Діалог присвячено Дню місцевого самоврядування в Україні. Трансляція цієї події відбувалася наживо українською мовою на Facebook-сторінках Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Офісу Ради Європи, Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні», Порталу «Децентралізація».
Дописати коментар