Виїзне практичне заняття в Миколаївській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів

Відповідно до навчального плану  спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» здобувачі фахової передвищої освіти групи Т 3/1 під керівництвом гаранта освітньо-професійної програми Алли БОНДАР стали учасниками практичного заняття в хіміко-токсикологічному відділі лабораторії Держпродспоживслужби. 

У ході екскурсії здобувачі освіти  ознайомилися зі структурою і функціональним призначенням секторів лабораторії: атомної абсорбції, газової та рідинної хроматографії, фітосанітарії, сектором визначення молока та молочних продуктів. У полі зору працівників лабораторії проведення досліджень  ґрунтів, води, харчових продуктів, вмісту пестицидів у кормах, комбікормах, фальсифікації рослинних і тваринних жирів згідно зі стандартами СанПіН. Провідні фахівці  секторів озброїли учасників заняття    базовими знаннями  щодо основних алгоритмів  проведення газової та тонкошарової хроматографії, дослідження фальсифікації рослинних і тваринних жирів, методу перегонки по К’єльдалю. Найбільший інтерес на занятті викликало ознайомлення з принципами роботи лабораторних  приладів та установок: прибором Тернікова для обвуглювання зразків,  газовим хроматографом Bruker Scion 456GC, ротаційним випарювачем, жидкостніком UltiMate 3000.

Висловлюємо вдячність завідувачці хіміко-токсикологічним відділом Валентині ЖИТКОВІЙ та провіднім фахівцям відділу за змістовну та продуктивну співпрацю.

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget