Другий рік поспіль перші

24.10.2017 року у Миколаївському національному університеті був проведен останній вид спортивних змагань серед першокурсників – шахи. Весь турнір відбувалася запекла боротьба за перше місце. Змагання зібрали гарний склад учасників.
    Шахісти інженерно-енергетичного факультету вміло долали труднощі та планували власні дії, логічно мислили. Переможно вів команду інженерно-енергетичного факультету до п’єдесталу здобувач вищої освіти Григоренко Ілля група Ен 1/2, подолав опір всіх суперників він став кращім шахістом турніру.

Надійну гру демонстрували здобувачі вищої освіти Азза Оксана група М 1/1, Ковальчук Денис група Ен 1/1, на їх особистому рахунку по три перемоги.

Команда інженерно-енергетичного факультету другий рік поспіль посіяла перше місце у загальному заліку змагань з шахів. Успіх команди як завжди поділили разам з неї уболівальники, які на протязі всього часу змагань пилко підтримували шахістів.

Витримавши натиск суперників, переможним кроком команда інженерно-енергетичного факультету другій рік поспіль зійшла на п'єдестал - перше місце у загальному заліку спартакіади першокурсників МНАУ.