Підготовка до ЄДКІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти»

14 грудня 2021 р. для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбудеться Єдиний державний кваліфікаційний іспит за спеціальністю (ЄДКІ). Метою ЄДКІ є оцінювання готовності випускника закладу вищої освіти самостійно розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері публічного управління та адміністрування шляхом встановлення відповідності досягнутих здобувачем вищої освіти результатів навчання вимогам стандарту вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» для другого (магістерського) рівня вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04 серпня 2020 року № 1001.
ЄДКІ буде проводитися у формі зовнішнього незалежного оцінювання за різними видами завдань (тестові завдання, завдання з розгорнутою відповіддю, ситуаційні завдання тощо) відповідно до програми ЄДКІ, яка затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 18 жовтня 2021 року №1105/165-21.
У 2021 р. здобувачі вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету будуть здавати ЄДКІ. Слід відзначити, що це буде пілотний проєкт і його результати не будуть носити юридичних наслідків ні для університету, ні для здобувачів вищої освіти.
Програма є складною. Її складність полягає не лише у значній кількості питань, а й у відсутності відповідної літератури. Тому, В’ячеславом Сергійовичем Шебаніним  було прийнято рішення сформувати робочу групу (13 осіб) щодо розробки посібника для підготовки до єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.
Посібник складається з трьох розділів: «Державна політика та врядування»; «Публічне управління»; «Публічна служба», що містять 75 тем, викладених в легкій та доступній формі й у чіткій послідовності до Програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 18 жовтня 2021 р. № 1105/165-21).
Рецензентами видання є: Кальченко О.О. – заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь; Ковальчук В.Г. – д-р наук з держ. управл., проф., завідувач кафедри публічного управління та підприємництва Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; Чикуркова А.Д. – д-р екон. наук, проф., завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Подільського державного аграрно-технічного університету.
Бажаємо успіхів нашим здобувачам вищої освіти!


факультет менеджменту,кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget