Підведено підсумки роботи підготовчих курсів Миколаївського національного аграрного університету у 2023-2024 н.р.

У Навчально-науковому центрі професійної орієнтації Миколаївського НАУ успішно завершився 2023-2024 навчальний рік. 
Приємно відзначити, що незважаючи на воєнний стан, українська молодь обирає вітчизняні заклади вищої освіти для продовження навчання. Як зазначив керівник ННЦПО МНАУ Ігор МАРЦЕНЮК, У 2023-2024 навчальному році більше 400 осіб пройшли підготовку до складання національного мультипредметного тесту та подальшого вступу до Миколаївського НАУ.
За результатами підсумкового тестування слухачів підготовчих курсів та згідно Правил прийому до Миколаївського НАУ для здобуття вищої освіти в 2024 році видано наказ від 03.06.2024 р. №88-ПК «Про нарахування додаткових балів слухачам підготовчих курсів». Згідно наказу при вступі до Миколаївського НАУ в 2024 році на спеціальності 015 «Професійна освіта», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 181 «Харчові технології», 201 «Агрономія», 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та 208 «Агроінженерія» за успішне закінчення підготовчих курсів слухачам, які досягли високих успіхів у фаховому навчанні, нараховано від 8 до 10 балів до конкурсного рейтингу вступника. Це суттєва перевага напередодні Вступної кампанії 2024 року!  
Багаторічний досвід Навчально-наукового центру професійної орієнтації показує, що більшість слухачів підготовчих курсів обирають для подальшого навчання спеціальності саме Миколаївського НАУ. Бажаємо вам, шановні курсанти, скористатися у повній мірі перевагами додаткових балів за успішне закінчення підготовчих курсів та стати здобувачами вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету!

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget