Здобувачі МНАУ вчилися працювати з нівеліром

У межах освітнього процесу 9 квітня 2026 року для здобувачів академічної групи Г1/1  спеціальності «Геодезія та землеустрій» було проведено практичне заняття з використанням нівеліра, метою якого стало закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок виконання геодезичних вимірювань.

Під час заняття студенти ознайомилися з будовою нівеліра, принципами його роботи та основними правилами експлуатації. Особливу увагу було приділено процесам встановлення приладу на місцевості, його горизонтуванню та виконанню нівелювання для визначення перевищень між точками.

У ході практичної роботи здобувачі освіти виконували вимірювання за допомогою нівеліра, вчилися правильно користуватися рейкою, фіксувати результати та обробляти отримані дані. Також було розглянуто питання точності вимірювань і впливу зовнішніх факторів на результати.

Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей, розвитку практичного мислення та підготовці майбутніх фахівців до виконання інженерно-геодезичних робіт у реальних умовах.



 

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget