БФ «Янголи спасіння» провів останній тренінг від Woman Rise з майбутніми психологами

До здобувачів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» Миколаївського національного аграрного університету завітала психологиня Благодійного фонду «Янголи спасіння» Тетяна, яка провела тренінг на тему «Шлях до себе: усвідомлення емоцій та внутрішніх ресурсів».

Це заняття тренінгу від Woman Rise, спрямоване на глибше усвідомлення емоційного стану та внутрішніх ресурсів учасниць, було восьмим за рахунком і останнім.

Зустріч розпочалася з ритуалу вітання, який допоміг створити безпечну та підтримуючу атмосферу в групі. Важливою частиною стала вправа зі ствердженнями про складні емоції (сум, тривожність, провина, сором), яка допомогла краще зрозуміти власні переживання та переосмислити деякі внутрішні установки.

Центральною частиною заняття була арттерапевтична вправа «Дерево життя», спрямована на дослідження особистого досвіду, ресурсів, здібностей і життєвих цілей, що дало можливість учасницям краще усвідомити свої сильні сторони та джерела підтримки.

Завершилося заняття рефлексією, під час якої учасниці поділилися своїми відкриттями та емоціями, що сприяло закріпленню отриманого досвіду.

Учасниці дякують пані Тетяні за цікаво проведені тренінги і сподіваються на наступні зустрічі.  


Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget