23 червня
2026 р. за наказом ректора, академіка Шебаніна В.С. уповноважена Екзаменаційна комісія
на чолі з доктором ветеринарних наук, професором, академіком Карповським В.І. з
Національного університету біоресурсів і природокористування України оцінила наукову
і практичну відповідність випускників-магістрів за спеціальністю «Ветеринарна
медицина (Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза)» (фах «Ветеринарний
лікар»).
За
Стандартом вищої освіти, перед цим всі 12-ть здобувачів успішно склали Єдиний державний
кваліфікаційний іспит, організований й оцінений фахівцями МОН. А вже потім
відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт.
Про що тільки
не довелося дискутувати з випускниками-магістрами кафедри ветеринарної медицини
і гігієни МНАУ! Приводи для дискусій представляли широке коло питань - діагностичні
тести виявлення субклінічного маститу, ефективність підходів хірургічного лікування
травм, лікування герпевірусної інфекції, елементи виявлення ДНК-тестуванням африканської
чуми свиней тощо. Пахові грижі, цукровий діабет, пташиний грип, бешиха свиней, піроплазмоз
собак, паразитологічні аспекти бліх – це ті теми наукових робіт, які були виконані
студентською молоддю під проводом доцентів кафедри в реальних об’єктах галузі ветеринарної
медицини Миколаївщини і не тільки під час виробничих практик й занять у наукових
гуртках.
Всі 12-ть
випускників-магістрів підтвердили кваліфікацію і отримали державні дипломи,
навіть більше – Екзаменаційна комісія присудила один диплом з відзнакою і
надала рекомендацію в аспірантуру.
Так, третій
рік поспіль, без жодної рекламації, кафедра ветеринарної медицини і гігієни виконує
свої зобов’язання перед абітурієнтами і повертає їх у суспільство дипломованими
фахівцями в галузі ветеринарної медицини.
Колектив
кафедри щиро вітає молодих колег, які щойно здобули освітню кваліфікацію, з підтвердженням
власного професіоналізму!
В.о. завідувача кафедри Михайло Гиль




























Дописати коментар