Відбулася онлайн-зустріч аспірантів спеціальності «Менеджмент» із гарантом освітньо-наукової програми

    1 листопада 2025 року на факультеті менеджменту відбулася зустріч здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти першого року навчання спеціальності «Менеджмент» із гарантом освітньо-наукової програми, доктором економічних наук, професором Анастасією Полторак.

    У ході зустрічі гарант представила структуру та зміст освітньо-наукової програми, окреслила основні програмні результати навчання, а також наголосила на важливості інтеграції освітньої та наукової складових підготовки докторів філософії відповідно до Стандарту вищої освіти за спеціальністю «Менеджмент».

    Гарант ОНП «Менеджмент» також зупинилася на таких питаннях, як академічна доброчесность та дотримання етичних стандартів у наукових дослідженнях; вимоги до наукових публікацій і дисертаційних досліджень; процедури проміжної атестації здобувачів; можливості академічної мобільності та участі аспірантів у міжнародних проєктах і грантах.

    Окрему увагу було приділено практичним аспектам реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, формам зворотного зв’язку, а також ролі аспірантів як активних учасників системи внутрішнього забезпечення якості освіти університету. У ході конструктивного діалогу аспіранти ставили запитання щодо планування наукових досліджень, підготовки до участі у конференціях та публікацій у виданнях, що індексуються у базах Scopus і Web of Science.

    Зустріч завершилася домовленістю про проведення серії науково-методичних семінарів для аспірантів, присвячених розвитку дослідницьких компетентностей і вдосконаленню академічного письма.




 

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget