Здобувачі академічної групи П1/1 взяли участь в адаптаційному тренінгу «Ти як?»

Практичний психолог Ольга Павлова організувала та провела для здобувачів академічної групи П1/1 адаптаційний тренінг «Ти як?».

Метою заходу було допомогти студентам розвинути навички ефективної адаптації до навчального процесу, підвищити мотивацію, навчитися організовувати власний час та долати стресові ситуації, що виникають під час навчання.

Учасники тренінгу працювали з елементами арт-терапії та кататимно-імагінативної терапії, що дозволило у творчій та невимушеній атмосфері відкрити власні ресурси, краще зрозуміти себе та отримати практичні поради для збереження психологічного благополуччя.

Тренінг пройшов у теплій та дружній атмосфері, сприяючи формуванню позитивного мікроклімату в студентській групі та підтримці кожного її учасника.

 




Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget