18 квітня 2025 року в межах профорієнтаційної роботи доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Миколаївського національного аграрного університету Лариса Вахоніна разом із секретарем приймальної комісії Іриною Суковіциною провели зустріч з учнями випускних класів Південноукраїнського ліцею №4.
Під час заходу представниці університету розповіли школярам про освітні можливості, які пропонує Миколаївський НАУ, зокрема про актуальні спеціальності технічного спрямування, які користуються попитом на ринку праці. Особливу увагу було приділено вступній кампанії 2025 року: учні дізналися про умови подачі документів, критерії відбору, новації цьогорічного вступу, а також отримали практичні поради щодо підготовки до вступу.
Зустріч пройшла у дружній атмосфері, учні активно ставили запитання, цікавилися деталями освітнього процесу та можливостями подальшого працевлаштування після здобуття вищої освіти.
Профорієнтаційна діяльність Миколаївського національного аграрного університету спрямована на те, щоб допомогти майбутнім абітурієнтам зробити свідомий вибір професії та впевнено крокувати до здобуття якісної освіти.




Дописати коментар