Демонстрація результатів наукових досліджень у екологічній сфері здобувачами обліково-фінансового факультету

Щорічно на факультеті проводяться неформальні освітні заходи екологічного спрямування. Дослідження процесів та явищ, їхнього впливу на довкілля є вимогою часу, глобальною потребою світу. Результати наукових досліджень здобувачі вищої освіти мають можливість узагальнювати та представляти на різних конкурсах, форумах, вебінарах тощо. 

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» взяли участь у підсумковій конференції Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія». 

Дослідження авторів включало оцінку глобальних процесів та обґрунтування напрямів співпраці (партнерства) у екологічній сфері. Відповідальне партнерство пов’язане із відповідним рівнем довіри та орієнтацією зусиль на спільний результат, стійкий розвиток глобального суспільства та окремих світових систем. За результатами партнерства у екологічній сфері було реалізовано та запроваджено проєкти на території Миколаївської області. 

Миколаївська область має суттєвий потенціал у впровадженні систем альтернативної енергетики. Реалізація проєктів відбувається за участі ЄБРР, а також окремих угод із Урядами держав світу. За останні десять років введено в дію сонячні електростанції та вітрові станції. Першу станцію було введено в експлуатацію 30 липня 2013 року – потужність 29,3 МВт. Вартість будівництва станції становила більше 900,0 млн. грн. Площа станції становить майже 60 га. Станція містить більше 121 тисячі полікристалічних сонячних модулів, які встановлено у 4 ряди. Перевагою станції є географічне розташування.  Альтернативна (сонячна енергія) постачається у загальну мережу. На території Миколаївської області розташована одна із найбільших станцій України – Калинівська сонячна станція (Калинівська СЕС). 

У Миколаївській області станом на початок 2021 року вже введено в експлуатацію вітрові станції загальною потужністю майже 132 МВт: Ольвійська ВЕС – 2, Вітряний Парк «Причорноморський», Дмитрівська ВЕС, Тузлівська ВЕС. Станції було введено у дію через реалізацію інвестиційного проєкту ТОВ «Вітряні парки України». Перевагою станцій є географічне розташування.  Альтернативна (вітрова енергія)  також постачається у загальну мережу.  

Перевагами практичної реалізації проєктів є: збільшення кількості робочих місць, розвиток інфраструктури, збереження довкілля, використання непродуктивних земель, а також розширення сфер партнерства, у тому числі на міжнародному рівні (інвестиційні проєкти, грантові пропозиції, спільні розробки за участі закладів освіти тощо).

Дякуємо авторам роботи, здобувачам Василенко Марині та Охоті Ніні. Бажаємо наступних перемог на нових ідей, екологічних ініціатив! 












Деканат обліково-фінансового факультету

обліково-фінансовий факультет

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget